Voting API Entity (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Value
he: ערך

en: Tag
he: תגית

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User
he: משתמש

en: Entity type
he: סוג ישות
