Voting API Entity (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Tag
hr: Oznaka

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
