Voting API Entity (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: User
id: Pengguna

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Entity ID
id: ID Entitas
