Voting API Entity (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Value
it: Valore

en: Tag
it: Etichetta

en: User
it: Utente

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Entity ID
it: ID Entità
