Voting API Entity (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Tag
nl: Label

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: User
nl: Gebruiker

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID
