Voting API Entity (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: User
ta: பயனர்

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
