Voting API Entity (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Tag
uk: Теґ

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: User
uk: Користувач

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Entity ID
uk: ID сутності
