Voting API Entity (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Tag
ar: وسم

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: User
ar: المستخدم

en: Entity type
ar: نوع الكيان
