Voting API Entity (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Tag
az: Teq

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: User
az: İstifadəçi

en: Entity type
az: Varlıq növü
