Voting API Entity (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Tag
be: Тэма

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: User
be: Карыстальнік

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
