Voting API Entity (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Entity ID
el: ID οντότητας
