Voting API Entity (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Tag
fi: Tagi

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User
fi: Käyttäjä

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID
