Voting API Entity (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Value
hi: मान

en: Tag
hi: अंकितक

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Entity ID
hi: इकाई आईडी
