Voting API Entity (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Tag
hu: Címke

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: User
hu: Felhasználó

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója
