Voting API Entity (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Value
ja: 値

en: Tag
ja: タグ

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: User
ja: ユーザー

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Entity ID
ja: エンティティID
