Voting API Entity (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Tag
lv: Birka

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User
lv: Lietotājs

en: Entity type
lv: Entītijas veids
