Voting API Entity (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat
