Voting API Entity (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Tag
ro: Marcaj

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: User
ro: Utilizator

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Entity ID
ro: ID-ul entității
