Voting API Entity (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Tag
ru: Тег

en: Timestamp
ru: Время

en: User
ru: Пользователь

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности
