Voting API Entity (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Tag
sk: Značka

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Entity ID
sk: ID Entity
