Voting API Entity (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Tag
sv: Etikett

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: User
sv: Användare

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt
