Voting API Entity (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Tag
tr: Etiket

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: User
tr: Kullanıcı

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)
