Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ar: العمليات

en: Vocabulary name
ar: اسم المعجم

en: list terms
ar: اسرد المفردات

en: add terms
ar: أضف مفردات

en: No vocabularies available.
ar: لا معاجم.
