Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Vocabulary name
bg: Име на речника

en: list terms
bg: Списък на термините

en: add terms
bg: Добави термини

en: No vocabularies available.
bg: Няма достъпни речници.
