Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Vocabulary name
bs: Ime riječnika

en: list terms
bs: Izlistaj izraze

en: add terms
bs: Dodaj novi izraz

en: No vocabularies available.
bs: Rječnici nisu dostupni.
