Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Vocabulary name
ca: Nom del vocabulari

en: list terms
ca: llista de termes

en: add terms
ca: afegeix termes

en: No vocabularies available.
ca: Cap vocabulari disponible.
