Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Vocabulary name
cs: Název slovníku

en: list terms
cs: seznam termínů

en: add terms
cs: přidat termíny

en: No vocabularies available.
cs: Nejsou k dispozici žádné slovníky.
