Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Vocabulary name
cy: Enw geirfa

en: list terms
cy: rhestru termau

en: add terms
cy: ychwanegu telerau

en: No vocabularies available.
cy: Dim geirfaoedd ar gael.
