Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Vocabulary name
da: Ordforråd

en: list terms
da: vis ord

en: add terms
da: tilføj ord

en: No vocabularies available.
da: Ingen kategorier til rådighed.
