Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Vocabulary name
el: Όνομα λεξιλογίου

en: list terms
el: λίστα όρων

en: add terms
el: προσθήκη όρων

en: No vocabularies available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα λεξιλόγια.
