Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Vocabulary name
eo: Vortproviza nomo

en: list terms
eo: listaj terminoj

en: add terms
eo: aldoni terminojn

en: No vocabularies available.
eo: Neniuj vortprovizoj disponeblaj.
