Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Vocabulary name
et: Sõnastiku nimi

en: list terms
et: terminite loetelu

en: add terms
et: termini lisamine

en: No vocabularies available.
et: Ühtki sõnastikku ei ole saadaval.
