Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Vocabulary name
fi: Sanaston nimi

en: list terms
fi: termien tarkastelu

en: add terms
fi: termien lisääminen

en: No vocabularies available.
fi: Yhtään sanastoa ei ole saatavilla.
