Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Vocabulary name
is: Navn á orðasavni

en: list terms
is: lista upp orð

en: add terms
is: stovna orð

en: No vocabularies available.
is: Eingi orðasøvn tøk.
