Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Vocabulary name
gl: Nome do vocabulario

en: list terms
gl: lista de termos

en: add terms
gl: engadir termos

en: No vocabularies available.
gl: Non hai vocabularios dispoñibles.
