Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Vocabulary name
hr: Naziv rječnika

en: list terms
hr: popis pojmova

en: add terms
hr: dodaj pojmove

en: No vocabularies available.
hr: Nema rječnika na raspolaganju.
