Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Vocabulary name
ja: ボキャブラリーの名称

en: list terms
ja: タームのリスト

en: add terms
ja: タームの追加

en: No vocabularies available.
ja: 利用できるボキャブラリーはありません。
