Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Vocabulary name
kk: Сөздік атауы

en: list terms
kk: терминдерді тізу

en: add terms
kk: сөздерді қосу

en: No vocabularies available.
kk: Қолжетімді сөздіктер жоқ.
