Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Vocabulary name
km: ឈ្មោះ​វាក្យសព្ទ

en: list terms
km: រាយពាក្យ

en: add terms
km: បន្ថែមពាក្យ​

en: No vocabularies available.
km: គ្មាន​វាក្យស័ព្ទ
