Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Operations
no: Handlinger

en: Vocabulary name
no: Vokabularets navn

en: list terms
no: vis termer

en: add terms
no: legg til termer

en: No vocabularies available.
no: Ingen vokabular tilgjengelige.
