Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Vocabulary name
oc: Nom del vocabulari

en: list terms
oc: far la lista dels tèrmes

en: add terms
oc: apondre de tèrmes

en: No vocabularies available.
oc: Cap de vocabulari pas disponible.
