Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Vocabulary name
pt: Nome do vocabulário

en: list terms
pt: listar termos

en: add terms
pt: adicionar termos

en: No vocabularies available.
pt: Não há nenhum vocabulário disponível.
