Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Vocabulary name
sk: Názov slovníka

en: list terms
sk: zobraziť termíny

en: add terms
sk: pridať termíny

en: No vocabularies available.
sk: Nebol vytvorený žiadny slovník.
