Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Vocabulary name
sq: Emri i fjalorit

en: list terms
sq: lista termeve

en: add terms
sq: shto terme

en: No vocabularies available.
sq: Asnjë flalor në dispozicion.
