Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Vocabulary name
vi: Tên kho từ

en: list terms
vi: liệt kê từ liệu

en: add terms
vi: thêm từ liệu

en: No vocabularies available.
vi: Không có kho từ hợp lệ.
