Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Vocabulary name
he: שם מילון

en: list terms
he: הצגת סיווגים

en: add terms
he: הוספת סיווגים

en: No vocabularies available.
he: אין אוצרות מילים זמינים.
