Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Vocabulary name
hu: Szótár neve

en: list terms
hu: kifejezések listája

en: add terms
hu: kifejezések hozzáadása

en: No vocabularies available.
hu: Nincs elérhető szótár.
