Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Vocabulary name
lt: Žodyno pavadinimas

en: list terms
lt: peržiūrėti terminus

en: add terms
lt: pridėti terminus

en: No vocabularies available.
lt: Nėra žodynų.
