Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Vocabulary name
nl: Naam van woordenlijst

en: list terms
nl: termen weergeven

en: add terms
nl: termen toevoegen

en: No vocabularies available.
nl: Geen woordenlijsten beschikbaar.
