Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Vocabulary name
ro: Nume clasificare

en: list terms
ro: afişează termeni

en: add terms
ro: adaugă termeni

en: No vocabularies available.
ro: Nu există clasificări disponibile.
